Kontener, pojemnik 1100l SPLIT-LID z dzieloną pokrywą ESE

Pojemnik o pojemności 1100 litrów z dzieloną płaską pokrywą, przeznaczony jest do zbiórki odpadów komunalnych i surowców wtórnych. Wykonany z PEHD co zapewnia wysoką jakość gwarantowaną przez koncern ESE. Pojemnik posiada atest higieniczny PZH oraz jest  zgodny z normą PN/EN-840 i RAL GZ 951/1.Przystosowany do opróżniania przez standardowe pojazdy komunalne.

Więcej szczegółów

MGB-1100 sl

NOWOŚĆ na rynku. Pojemnik 1100 z dzieloną płaską pokrywą, ułatwia użytkowanie i poprawia funkcjonalność pojemnika.

Ze wzgledu na małą siłę potrzebną do otwarcia pokrywy pojemnik jest bardzo przyjazny dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Największy z dostępnych pojemników o pojemności 1100 litrów, wykonany z wytrzymałego i estetycznego tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne jednocześnie bardzo gładkiego co zapobiega przywieraniu odpadów do jego powierzchni i wspomaga utrzymanie wnętrza pojemnika w czystości. Korek spustowy w dnie pojemnika ułatwiający mycie i odprowadzanie cieczy zbierających się w pojemniku.

Przy produkcji zastosowano barwniki bez kadmu i ołowiu jednocześnie zapewniające odporność na promieniowanie UV.

Zestaw kołowy zastosowany w pojemniku jest cichy, mocny i funkcjonalny, wszystkie widelce są łożyskowane a koła wykonane z wytrzymałego tworzywa i pełnej gumy. Dwa koła wyposażone w hamulec.

Istnieje możliwość zamówienia pojemnika z dowolnym napisem na korpusie.

  • Liczba kółek 4
  • Głębokość 107,30cm
  • Szerokość 125,70cm
  • Waga 56,00kg
  • Wysokość (bez pokrywy) 120,60cm
  • Wysokość całkowita 135,40cm
////// Zobacz też //////